Dokumentové skenery

Co je to dokumentový skener ?

  • skener dimenzovaný pro zpracování tisíců stran denně
  • obvykle pro duplexní čtení
  • většinou průchodový
  • vybavený zásobníkem pro dokumenty, případně ploché lože
  • snadné ovládání
  • vysoká spolehlivost

Produkční profesionální zařízení určená ke skenování alespoň stovek, ale lépe tisíců až desetitisíců dokumentů každý den. Jsou to tedy zařízení se specifickým užitím disponující zvláštními, nikoliv běžnými schopnostmi.

Osobní dokumentové skenery

Osobní skenery pro rychlé, flexibilní a efektivní skenování. Využití najdou manažeři, pojišťovací agenti, obchodní zástupci atd. Všestranné skenery, které učiní ze skenování jednoduchý a pohodlný proces.

Podnikové dokumentové skenery

Tato zařízení jsou navržená pro každodenní náročné podmínky rušných podnikových oddělení. Představují spojení produktivity se všestranností, kompaktním stolním designem a vynikající energetickou úsporností. I přes své kompaktní provedení jsou nabízené podnikové skenery schopné splnit nároky i těch nejvytíženějších kancelářských prostředí. Jsou totiž rychlé, flexibilní a nezávislé.

Síťové skenery

Specifické skenery pro speciální použití. Pomohou Vám převést papírové dokumenty do pohodlných elektronických formátů, které pak snadno rozešlete po své síti, a přitom nezáleží na tom, ve kterém koutu světa se nachází. Síťový skener se nepoužívá pro standardní digitalizační linku, jeho využití je zejména pro recepce, vrátnice, sdílené pracoviště apod.

Produkční dokumentové skenery

Požadujete-li skener, který rychle a spolehlivě naskenuje velký objem dokumentů, převede je do podoby vysoce kvalitních elektronických obrazů a umožní jejich efektivní distribuci a archivaci, pak Vám řada produkčních skenerů vždy vyhoví. Tyto skenery disponují vysokou rychlostí skenování, vysoce kvalitním podáním předlohy separací a především vysokou denní zátěží zpracovaných dokumentů.