Lenovo Storage

INTELIGENTNÍ SYSTÉMY PRO KOMPLEXNÍ SPRÁVU VAŠICH DAT S MIMOŘÁDNÝM VÝKONEM

Vysoké tempo růstu datových objemů, stagnující či dokonce klesající IT rozpočty a omezené IT zdroje s nedostatkem odborných znalostí z oblasti úložišť mohou ztížit schopnost reakce jakéhokoli podniku na rostoucí očekávání. Společnost Lenovo reaguje na tyto a další obchodní problémy novými diskovými poli, která zjednodušují správu a poskytují pokročilé funkce, a to vše za přijatelnou cenu.

PROČ LENOVO:

Lenovo je předním poskytovatelem x86 systémů pro datová centra. Portfolio produktů zahrnuje rackové, tower i blade servery, konvergované systémy i  systémy s  vysokou hustotou, které poskytují výkon, spolehlivost i  bezpečnost na enterprise úrovni. Lenovo také nabízí kompletní portfolio síťových úložišť, softwarových nástrojů a řešení, i komplexní služby pokrývajících všechny vaše potřeby v průběhu celého IT životního cyklu.

Základ nabídky diskových polí společnosti Lenovo tvoří Lenovo ThinkSystem DS2200, ThinkSystem DS4200 a ThinkSystem DS6200. Tato racková SAN úložiště s výjimečným poměrem cena/výkon, maximální rozšiřitelností a pokročilou konstrukcí umožňující dosáhnout vysoké dostupnosti vašich dat, a to až na úrovni 99,999 %. Pro náročnější klienty z řad středních a velkých organizací, které provozují datově náročné aplikace, nabízí společnost Lenovo také enterprise diskové pole Lenovo Storwize V3700 V2 a Hybrid storage řešení Lenovo Storage V5030, které kromě vysokého výkonu a spolehlivosti nabízí také pokročilé softwarové nástroje určené pro snazší správu a údržbu, automatický tiering, disaster recovery či dokonce šifrování dat. Lenovo Storwize V3700 disponuje rozsáhlými integrovanými funkcemi, včetně Thin Provisioning, virtualizace, funkce FlashCopy či jednosměrné migrace dat.

Jedná se o disková pole navržená pro jednoduchost, rychlost, škálovatelnost a dostupnost lze snadno integrovat do jakéhokoliv síťového prostředí. Tyto systémy zvládnou nejnáročnější pracovní zátěž a zároveň ekonomicky pomáhají při nastartování přechodu na technologii Flash.