Lexmark

Tiskárny Lexmark poskytují vyšší výkon za nižší cenu

Ať vaše firma zaplňuje jednu místnost nebo působí po celé světě, společnost Lexmark nabízí tisková řešení, technologie a služby, které potřebujete k úspěchu.

Produkty, které napomohou růstu vaší malé nebo středně velké firmy

Společnost Lexmark chápe, že žádná firma není malá, když je vaše. Právě proto jsou naše zařízení navržena tak, aby vám pomohla s potřebami vaší firmy dnes a s jejím růstem zítra. Na zařízení této nové vyhrazené řady SMB je poskytována 4letá záruka pro váš duševní klid.


Kompletní zabezpečení od společnosti Lexmark


Nezabezpečený tisk rovná se nezabezpečené IT. Komplexní přístup společnosti Lexmark k zabezpečení produktů řeší kompletní spektrum hrozeb v dnešním komplexním podnikovém informačním prostředí.

Jestliže vaše tisková infrastruktura sklouzla v seznamu úkolů podnikového zabezpečení na samý konec, můžete se dostat do problémů. Možná máte naléhavější problémy zabezpečení a rovnováha mezi zabezpečením a produktivitou v oblasti tisku může být na okraji. Ale zpoždění může znamenat katastrofu. Každý den práce se zastaralým arzenálem výstupních zařízení od různých dodavatelů zvyšuje pravděpodobnost nehody.

Výzkum společnosti Quocirca odhalil, že v podnicích má zabezpečení tisku nízkou prioritu navzdory tomu, že jich přes 60 % připouští, že mají zkušenosti s úniky dat souvisejícími s tiskem.

Společnost Lexmark vám pomůže. Základem naší práce je vybudování zabezpečeného mostu mezi informacemi v digitální a tištěné podobě. Vlastníme zásadní technologii přemosťující služby, řešení, hardware a firmware – která vytváří bezproblémová připojení a snižuje riziko bezpečnostních mezer mezi dokumentem, zařízením, v síti a ve všech místech mezi nimi.