Podpora

Poskytování systémové podpory a systémových služeb

Společnost AMCOBEX zajišťuje kompletní systémovou podporu všech nabízených produktů. Poskytujeme servisní služby v oblasti IT formou částečného nebo úplného outsourcingu. Všechny instalované prvky a komponenty od IBM i alternativních výrobců je možné zahrnout do servisní smlouvy s naší firmou. AMCOBEX nabízí uzavření servisních smluv i na systémy instalované jinými firmami.

Dodáváme software a hardware od špičkových výrobců.

V první řadě je to oblast IBM produktů, systémů a služeb. AMCOBEX je certifikovaným IBM Business Partnerem pro oblast dodávky systémů řady xSeries, iSeries (AS/400), pSeries, tiskových řešení, zařízení pro ukládání, zálohování dat a dalších. Nabízíme a instalujeme jak originální IBM systémy, tak i systémy jiných výrobců (HP, Dell, Fujitsu …), a jednotlivé komponenty těchto systémů.

AMCOBEX je kompetentním a certifikovaným partnerem VMware na dodávku řešení pro virtualizaci a poskytování podpory a služeb.

Jsme certifikovaným partnerem americké firmy Kofax pro výrobky firmy Kofax a dodávku technologií Kofax Image produktů a řešení Kofax Capture a Kofax Transformation Module.

AMCOBEX je distributor skenerů Avison na našem trhu.

Úroveň partnera je vždy oficiální garancí kvalit partnera pro dodávku vybraných produktů, služeb a řešení.

Kliknutím na odkaz se Vám otevře  http://helpdesk.amcobex.cz. Pro vzdálenou pomoc je možné použít TeamViewer QS, který je připraven pro  spolupráci s profilem Amcobex. TeamViewerQS_cs

 

 

 

NAŠI PARTNEŘI: