StorWize

Produktová řada IBM Storwize.

Proč právě IBM Storwize?

Produktová řada IBM Storwize nabízí flashová a hybridní řešení pro ukládání dat se společnou funkčností, správou a mobilitou. Tato řešení jsou postavena pomocí softwaru IBM Spectrum Virtualize, aby umožnila efektivní, osvědčenou virtualizaci dat v úložných systémech IBM i jiných dodavatelů.IBM Storwize přináší cenově dostupnou implementaci jednotek flash, umožňující optimalizovat kapitálové a provozní náklady a zároveň maximalizovat efektivitu a flexibilitu heterogenních úložných systémů.Řada IBM Storwize je dostupná v široké řadě úložných systémů a obsahuje IBM Real-time Compression a další pokročilé funkce, které se snadno implementují a které vám pomohou udržet náklady pod kontrolu, zatímco se bude váš podnik dále rozšiřovat.

Přínosy nasazení:

  • Prodloužení doby života a další zhodnocení stávajících diskových zařízení
  • Zvýšení výkonu aplikací díky až 60% zlepšení doby odezvy
  • Výrazné usnadnění a zvýšení produktivity práce storage administrátorů
  • Celkové zvýšení výkonnosti stávajícího řešení díky:
  • pokročilým funkcím pro práci se snímky/snapshoty,
  • unikátní technologii EasyTier která Vám umožní automatický tiering dat (automatické přesouvaní dat mezi rychlými a pomalejšími disky podle aktuálních požadavků na výkon)
  • Průběžnou transparentní migraci diskových oddílů mezi stávajícím i novými kapacitami za současného provozu aplikací
  • pokročilým a robustním funkcím pro přenos a vzdálené zálohování dat

… a řadě dalších dále uvedených nejmodernějších technologií a funkcí

Systémy pro ukládání dat v produktové řadě IBM Storwize

IBM Storwize V7000F a IBM Storwize V5030F

Tato flashová řešení podnikové třídy přinášejí vysoký výkon, který zprostředkuje v reálném čase poznatky získané z obchodních dat vaší organizace. Revitalizujte své datové centrum a optimalizujte ekonomické parametry dat pomocí výkonné kombinace technologie flash a virtualizace úložišť.

IBM Storwize V7000

Tato značně přizpůsobitelná, virtualizovaná hybridní řešení pro ukládání dat třídy Enterprise Class jsou navržena, aby pomohla organizacím všech velikostí konsolidovat pracovní zátěž v jediném systému. Přinášejí snadnou správu, nižší náklady, lepší výkon a vysokou dostupnost.

IBM Storwize V5000

Toto vysoce flexibilní, snadno ovladatelné, virtualizované hybridní řešení pro ukládání dat nabízí pokročilé funkce, jež umožňují organizacím se středně velkou pracovní zátěží překonávat výzvy spojené s ukládáním dat. Díky flexibilním možnostem financování a různým flashovým či hybridním modelům můžete začít pracovat s řešením Storwize V5000, které naplňuje vaše současné potřeby v oblasti dat a postupně je rozšiřovat, jak vaše organizace poroste.

Díky virtualizaci externích úložišť máme dnes možné prodloužit jejich životnost a využít tak stávající kapacity nebo jednoduše migrovat data bez přerušení provozu. Celé prostředí Storewize je spravovatelé z jedné administrátorské konzole, podporuje systémy výrobců EMC, HP, Sun/Oracle, Hitachi, NetApp, Fujitsu, Bull, Compellent, NEC, Pillar, a dalších. Což prakticky znamená, že pořízením pole IBM Storwize nemusíte vyhodit to staré, ale jednoduše jej můžete připojit k novému systému a využít jej tak např. jako méně výkonné úložiště pro zálohy.