Kariéra

Hledáte místo v IT?

Máme zde volné pozice pro obchodního zástupce tak i pro techniky.

Nabízíme stabilitu české společnosti s mezinárodní působností a s 25  letou tradicí.

  • Pružnou pracovní dobu
  • Různorodou pracovní náplň
  • Možnost dalšího vzdělávání, odborná školení
  • Pět týdnů dovolené
  • Výuku anglického jazyka ve firmě zdarma
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Služební vůz k dispozici
  • Bezproblémové parkování v blízkosti firmy
  • Příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Náplň práce:

– komunikace a péče o stávající zákazníky a aktivní vyhledávání nových klientů

– prezentace produktů a řešení firmy

– samostatné zpracovávání nabídek a vedení obchodních případů

Požadujeme:

– technické, logické a analytické myšlení

– schopnost konstruktivní komunikace se zákazníky

– dynamický, samostatný

– VŠ nebo SŠ technického směru

– dobrá orientace v oblasti IT

– výborné obchodní schopnosti

– řidičský průkaz skupiny B

– znalost AJ na technické úrovni

TECHNIK

Pozice: Systémový technik pro pracovní stanice a servery

Znalost a praxe:

  • serverových operačních systémů  MS Windows 2010 a vyšších  (praxe nutná)
  • operačních  systémů MS Windows pro PC (praxe nutná)
  • virtualizace VMware a Hyper-V (praxe nutná)
  • terminálového provozu MS TS
  • ve správě počítačových sítí a síťových prvků zejména CISCO  (praxe nutná)
  • v konfiguraci SAN a iSCSI – diskové systémy, jejich připojování (praxe nutná)
  • produktů pro zálohování
  • v základní administraci MS SQL databáze
  • v používání kancelářských aplikací MS Office
  • obsluhy a práce s hardware  serverů, diskových polí, SAN switche a PC, (IBM-Lenovo, Dell a HP (pc, servery, disková pole, SAN, backup, konfigurace)

Výhodou jsou základní znalosti programování (psaní jednoduchých skriptů)
a programovacích jazyků (PHP, VB, VC,…), JAVA

Další:

Příležitostně může být vyžadována práce na  servisu malých a velkých tiskáren a skenerů (se samostatným myšlením a hledáním chyb nejen podle servisních příruček.) :

  • Znalost principu větších tiskáren (řádkové, laserové, štítkové).
  • Znalost principu skeneru – na práci na konkrétních zaučíme.
  • Požadovaná mechanická zručnost a cit.
  • Výhoda znalosti v oblastech tiskáren IBM, Printronix, Lexmark a HP, Zebra, SATO…
  • Výhoda znalosti v oblasti skenerů Fujitsu, Kodak, Inotec, Bell & Howell.

ochota k drobným servisním úkonům pro provoz firmy – drobné opravy

profesionální vystupování u zákazníka

vyhláška 50 s paragrafem min 6

přehled o aktuálních trendech PC a serverové výpočetní techniky a periferií k tomu  navazující

manuální zručnost

práce v kolektivu

samostatnost a schopnost, respektovat standardy a vést dokumentaci a evidenci

udržovaní pořádku na pracovišti

alespoň pasivní znalost AN

ŘP skupiny B

pracovní nasazeni v Brně i celé ČR (výjimečně i okolní státy)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *