Kariéra

Hledáte místo v IT?

Máme zde volné pozice pro obchodního zástupce tak i pro techniky. Nabízíme stabilitu české společnosti s mezinárodní působností a s 25letou tradicí.

Nabízíme:

  • pružnou pracovní dobu
  • různorodou pracovní náplň
  • možnost dalšího vzdělávání, odborná školení
  • 5 týdnů dovolené
  • výuku anglického jazyka ve firmě zdarma
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti
  • služební vůz k dispozici
  • bezproblémové parkování v blízkosti firmy
  • příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Náplň práce:

  • komunikace a péče o stávající zákazníky a aktivní vyhledávání nových klientů
  • prezentace produktů a řešení firmy
  • samostatné zpracovávání nabídek a vedení obchodních případů

Požadujeme:

  • technické, logické a analytické myšlení
  • schopnost konstruktivní komunikace se zákazníky
  • dynamický, samostatný
  • VŠ nebo SŠ technického směru
  • dobrá orientace v oblasti IT
  • výborné obchodní schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost AJ na technické úrovni

TECHNIK

Pozice:

Systémový technik pro pracovní stanice a servery.

Odborná znalost :

  • serverových operačních systémů  MS Windows 2010 a vyšších  (praxe nutná)
  • operačních  systémů MS Windows pro PC (praxe nutná)
  • v používání kancelářských aplikací MS Office,Office 365
  • technologie pro virtualizaci VMware a Hyper-V (praxe nutná)
  • terminálového provozu MS Windows TS
  • používání a konfigurace SAN a iSCSI – diskové systémy, jejich připojování (praxe nutná)
  • produktů pro zálohování
  • základní administrace MS SQL databáze
  • obsluhy a práce s hardwarem serverů, diskových polí, SAN switche a PC, (IBM-Lenovo, Dell a HP (pc, servery, disková pole, SAN, backup, konfigurace)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *