AMCOBEX Information Technologies, s.r.o.

Servis

Servis, podpora a helpdesk

Servis, podporu a helpdesk poskytuje společnost Amcobex jak na dálku, přes TeamViewer, telefon i osobně. Řešíte konkrétní situaci a potřebujete naší asistenci? Volejte +420 513 035 311 nebo využijte možnosti níže. V Amcobex Vám rádi pomůžeme.

POMOC

Vzdálená pomoc

Poskytování systémové podpory a systémových služeb:

Společnost Amcobex IT zajišťuje kompletní systémovou podporu všech nabízených produktů formou service desk/hot-line, havarijní podpory, pravidelných profylaxí, instalací a implementací, konzultačních služeb a per-call zásahů.

Vzdálená pomoc je odkaz na TeamViewer:

Pro vzdálenou pomoc je možné použít TeamViewer QS, který je připraven pro spolupráci s profilem Amcobex. TeamViewerQS_cs

Vzdálená pomoc Amcobex Brno
Poskytování systémové podpory a systémových služeb Amcobex Brno

PODPORA

Poskytování systémové podpory a systémových služeb

Poskytujeme servisní služby v oblasti IT formou částečného nebo úplného outsourcingu a systémovou podporu všech nabízených produktů. Všechny instalované prvky a komponenty od IBM/Lenovo, ale i alternativních výrobců, je možné zahrnout do servisní smlouvy s naší firmou. AMCOBEX nabízí uzavření servisní smluvy i na systémy instalované jinými firmami.

Služba správy, podpory a servisu zahrnuje správu a monitoring serverů, sítí a koncových zařízení pro zajištění a zabezpečení provozu informačních technologií.

Amcobex nabízí uzavření servisních smluv i na systémy instalované jinými firmami. Nabízíme a instalujeme jak originální IBM/Lenovo systémy, tak i systémy jiných výrobců (HP, Dell, Fujitsu …), a jednotlivé komponenty těchto systémů. Poskytujeme servisní služby v oblasti IT formou částečného nebo úplného outsourcingu.

Nezávazná poptávka

Řešíte cokoliv kolem sítí Nezávazně poptejte naše řešení a služby.